Разлика помеѓу преработките на „Јас-Наѓкун-Солнок“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 39 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q189655 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Окрузи на Унгарија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Окрузи на Унгарија]]
[[Категорија:Унгарија]]

Прегледник