Разлика помеѓу преработките на „Клиф Бартон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Бришење на "Cliff_Burton_1.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily пор...)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Бартон, Клиф}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Американски музичари]]
[[Категорија:Членови на Metallica]]

Прегледник