Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 42 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q186321 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Русија-политичар-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Руски цареви]]
[[Категорија:Династија Рурикович]]

Прегледник