Кореја: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q18097 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Кореја| ]]

Прегледник