Разлика помеѓу преработките на „Гагаузи“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 95.111.121.72 (разговор), вратено на последната верзија на Buli)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Турски народи}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Никулци за народи<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Гагаузи]]

Прегледник