Разлика помеѓу преработките на „Папа Анастасиј IV“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 46 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q179389 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец за папа}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Анастасиј IV}}
[[Категорија:Починати во 1154 година]]

Прегледник