Полтавска Област: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (додадена Категорија:Полтавска област со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Области во Украина}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Полтавска област| ]]

Прегледник