Разлика помеѓу преработките на „Диригент“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Отстрането уредувањето на 77.76.178.179 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Музика-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Диригенти]]
[[Категорија:Музика]]

Прегледник