Разлика помеѓу преработките на „C (програмски јазик)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Бот: Поправа пренасочувања)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Програмски јазици}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Програмски јазици]]

Прегледник