Кагошима (префектура): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
с (додадена Категорија:Кагошима (префектура) со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Административна поделба на Јапонија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Префектури во Јапонија]]
[[Категорија:Кагошима (префектура)| ]]

Прегледник