Разлика помеѓу преработките на „Левичарската партија.ПДС“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 24 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q152554 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Германска партија-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Левичарски политички партии]]
[[Категорија:Поранешни германски политички партии]]

Прегледник