Разлика помеѓу преработките на „Роберт Грин“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [http://newsblaze.com/story/20080130073536tsop.nb/topstory.html Аудио интевју за Концизни 33 стратегии на војување]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Американски писатели]]

Прегледник