Разлика помеѓу преработките на „Лукас Подолски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Подолски, Лукас}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Живи луѓе]]

Прегледник