Марија II: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
сНема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Англиски монарси}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Марија II}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Шкотски кралици]]
[[Категорија:Англиски кралици]]

Прегледник