Прејди на содржината

Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
[проверена преработка][проверена преработка]
(Reverted 1 edit by 217.16.90.19 (talk). (TW))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Префектури на регионите во Франција}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Франција]]
[[Категорија:Франција]]