Разлика помеѓу преработките на „Никифор I Цариградски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 21 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q116639 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Патријарх на Константинопол}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Родени во 8 век]]
[[Категорија:Погреби во црквата Свети Апостоли]]

Прегледник