Windows 7: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
Нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{commonscat|Windows 7}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Информатика]]
[[Категорија:Оперативни системи]]

Прегледник