Разлика помеѓу преработките на „Законодавна власт“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 64 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q11204 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Поделба на власта]]

Прегледник