Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј XI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Папа Инокентие XI на Папа Инокентиј XI)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец за папа}}
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Инокентиј XI}}
 

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе