Податотека:Njeriu me fat.jpg: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
{{Податоци за неслободна слика |Опис = Човек со срека |Извор = Njeriu me fat |Дел = во целост |Ниска_резолуција = да |други_информации = нема }} {{Образл...
({{Податоци за неслободна слика |Опис = Човек со срека |Извор = Njeriu me fat |Дел = во целост |Ниска_резолуција = да |други_информации = нема }} {{Образл...)
 
(нема разлика)
25

уредувања

Прегледник