Разлика помеѓу преработките на „Карл Фридрих Шинкел“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
authority control moved to wikidata
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
(authority control moved to wikidata)
 
 
{{нормативнаНормативна контрола|TYP=p|GND=118607782|LCCN=n/81/68088|NDL=00621445|VIAF=17298593}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Шинкел, Карл Фридрих}}

Прегледник