Марулево (Горноџумајско): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
|official_name =Марулево
|native_name=Марулево
|leader_name =
|area_total_km2 =25.96
|population_as_of = {{датум|15-12-2010}} <ref>[http://www.grao.bg/tna/tab04.txt]</ref>
|population_note =<ref>[http://www.grao.bg/tna/tab04.txt GRAO]</ref>
|population_total =53
|population_footnotes =

Прегледник