Разлика помеѓу преработките на „КК Лирија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
с
| тренер = Марјан Илиевски (последен)
| титули = нема
| лига = [[Прва македонска кошаркарска лига|Прва лига]]/
| сезона = [[Прва македонска кошаркарска лига 2013/14|2013/14]]<br />([[Прва македонска кошаркарска лига|Прва Лига Мажи]])
| позиција = полуфинале<br /> Супер Лига 4<small>ти</small>
| вебместо = |

Прегледник