Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 8 бајти ,  пред 7 години
с
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Џон Дејвисон Рокфелер на Џон Рокфелер презапишувајќи врз пренасочување)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Рокфелер, Џон Дејвисон}}
[[Категорија:Американски бизнисменистопанственици]]
[[Категорија:Американски милијардери]]

Прегледник