Предлошка:За-јамка: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Ја заменувам страницата со '{{<includeonly>safesubst:</includeonly>#invoke:ForLoop|main}}<noinclude> {{documentation}} <!-- Categories go on the /doc subpage, and interwik...'
(Создадена страница со: {{{{{substfa|}}}forLoop/aux|{{{1}}}|substa={{{substa|}}}|substc={{{substc|}}}|forcall={{{call}}}|empty=|pv={{{{{substf|}}}#ifeq:{{{pv|+}}}|{{{pv|-}}}|{{{pv}...)
 
(Ја заменувам страницата со '{{<includeonly>safesubst:</includeonly>#invoke:ForLoop|main}}<noinclude> {{documentation}} <!-- Categories go on the /doc subpage, and interwik...')
{{<includeonly>safesubst:</includeonly>#invoke:ForLoop|main}}<noinclude>

{{documentation}}
<!-- Categories go on the /doc subpage, and interwikis go on Wikidata. -->
</noinclude>

Прегледник