Бјеловар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 7 години
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Бјеловар е [[збратимен град|збратимен]] со следниве градови:
 
*{{flagicon|CRO}} – [[Имотски]], [[ХрватсјаХрватска]]
*{{flagicon|CRO}} – [[Новаља]], [[ХрватсјаХрватска]]
*{{flagicon|CRO}} – [[Пакрац]], [[ХрватсјаХрватска]]
*{{flagicon|ITA}} – [[Рубиера]], [[ИталијаИталика]]
*{{flagicon|BIH}} – [[Високо]], [[Босна и Херцеговина]]
 

Прегледник