Бјеловар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 7 години
(Создадена страница со: {{Infobox settlement | official_name = Бјеловар <br /> <small>Bjelovar</small> | image_skyline = Bjelovar_Rotor.JPG | image_caption = | pushpin_...)
 
{{Commons category|Bjelovar}}
* [http://www.bjelovar.hr официјален веб портал на градот]
* [http://www.virtualnibjelovar.com/en_index.php Виртуелна прошетка низ Бјеловар]П
 
[[Category:Бјеловар]]

Прегледник