Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 61 бајт ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Bot: Migrating 60 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q936976 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Европски монарси од 16 век]]
[[Категорија:Европски монарси од 17 век]]
 
{{Link FA|ca}}
{{Link FA|de}}
{{Link FA|eo}}
{{Link FA|es}}
15.694

уредувања

Прегледник