Разлика помеѓу преработките на „Џон Ф. Кенеди“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 76 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Претседатели на САД]]
[[Категорија:Американски политичари]]
 
{{Link FA|az}}
{{Link FA|es}}
{{Link FA|he}}
{{Link FA|hr}}
{{Link FA|vi}}
15.694

уредувања

Прегледник