Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Bot: Migrating 124 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q329 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Претседатели на Франција]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
{{Link FA|he}}
15.694

уредувања

Прегледник