Разлика помеѓу преработките на „Вајмарска Република“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q41304 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Поранешни земји во Европа]]
[[Категорија:Држави во Германија]]
 
{{Link FA|he}}
15.694

уредувања

Прегледник