Разлика помеѓу преработките на „Химна на Русија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Национални химни]]
[[Категорија:Руски песни]]
 
{{Link FA|en}}
 
[[Категорија:Национални симболи на Русија]]
15.694

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе