Разлика помеѓу преработките на „Дунав“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 76 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Реки во Унгарија]]
[[Категорија:Реки во Хрватска]]
 
{{Link FA|de}}
{{Link FA|fr}}
{{Link FA|hr}}
{{Link FA|hu}}
{{Link FA|uk}}
15.694

уредувања

Прегледник