Разлика помеѓу преработките на „Конфучијанство“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Кинеска философија]]
[[Категорија:Философија]]
 
{{Link FA|vi}}
15.694

уредувања

Прегледник