Разлика помеѓу преработките на „Група 4 на периодниот систем“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
с (Bot: Migrating 39 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q189302 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
 
[[Категорија:Групи на хемиски елементи]]
 
{{Link FA|lmo}}
15.694

уредувања

Прегледник