Разлика помеѓу преработките на „Млечен Пат“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 32 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
(милијарда наместо билијарда и билион, мислам така е според англискиот текст. поздрав од Софија и Јован)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
 
[[Категорија:Галаксии|Млечен пат]]
 
{{Link FA|af}}
 
{{Link FA|it}}
15.694

уредувања

Прегледник