Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1649 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:САД]]
[[Категорија:Сојузни држави од САД]]
 
{{Link FA|en}}
15.694

уредувања

Прегледник