ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured
Нема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not featured)
[[Категорија:Слободна програмска опрема]]
[[Категорија:ГНУ| ]]
 
{{Link FA|ar}}
15.694

уредувања

Прегледник