Играчки погон: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link GA template (handled by wikidata)
с (Bot: Migrating 36 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q193564 (translate me))
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Изработка на видеоигри]]
[[Категорија:Погони за видеоигри| ]]
 
{{Link GA|pt}}
15.694

уредувања

Прегледник