Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: Интервики за избрани статии за ro:Operaţiunea Barbarossa
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: bg, ca, eo, eu, hu, ka, ko, sk, sl, sr, vi, zh Брише: de Мења: ru)
с (Бот: Интервики за избрани статии за ro:Operaţiunea Barbarossa)
[[pl:Plan Barbarossa]]
[[pt:Operação Barbarossa]]
[[ro:Operaţiunea Barbarossa]] {{Link FA|ro}}
[[ru:Операция Барбаросса]]
[[sk:Operácia Barbarossa]]
18.766

уредувања

Прегледник