Разлика помеѓу преработките на „На Запад ништо ново“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за ka:დასავლეთის ფრონტი უცვლელია
с (Бот: Интервики за избрани статии за ka:დასავლეთის ფრონტი უცვლელია)
[[it:Niente di nuovo sul fronte occidentale (romanzo)]]
[[ja:西部戦線異状なし]]
[[ka:დასავლეთის ფრონტი უცვლელია]] {{Link FA|ka}}
[[ko:서부전선 이상없다]]
[[nl:Van het westelijk front geen nieuws]]
18.766

уредувања

Прегледник