Разлика помеѓу преработките на „Таратор“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за bg:Таратор
с (→‎Сервирање: лед --> мраз)
с (Бот: Интервики за избрани статии за bg:Таратор)
[[Категорија:Македонска кујна]]
 
[[bg:Таратор]] {{Link FA|bg}}
[[de:Tarator]]
[[el:Ταρατόρ]]
18.766

уредувања

Прегледник