ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 14 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за ar:جنو
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: cs, ia, nn, pt [r5545])
с (Бот: Интервики за избрани статии за ar:جنو)
 
[[af:GNU]]
[[ar:جنو]] {{Link FA|ar}}
[[az:GNU]]
[[bg:ГНУ]]
18.766

уредувања

Прегледник