Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Баден-Виртемберг-гео-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{asbox | image = Coat of arms of Baden-Württemberg (lesser).svg | pix = 40x30 | subject = | qualifier = место во Баден-Ви...)
 
с
| pix = 40x30
| subject =
| qualifier = за место во [[Баден-Виртемберг]]
| category = Географски никулци за Баден-Виртемберг
| tempsort =

Прегледник