Разлика помеѓу преработките на „Интермарше-Ванти-Жобер Материо“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
{{Cycling squad rider|name=[[Филип Жилбер]]|nat=БЕЛ|birthdate={{birth date and age2|2015|1|1|1982|7|5}}}}
{{Cycling squad rider|name=[[Дамијано Карузо]]|nat=ИТА|birthdate={{birth date and age2|2015|1|1|1987|10|12}}}}
{{Cycling squad rider|name=[[Мануел Квинцијато]]|nat=ИТА|birthdate={{birth date and age2|2015|1|1|1979|10|30}}}}
{{Cycling squad mid}}
{{Cycling squad rider|name=[[Мануел Квинцијато]]|nat=ИТА|birthdate={{birth date and age2|2015|1|1|1979|10|30}}}}
{{Cycling squad rider|name=[[Штефан Кинг]]|nat=ШВА|birthdate={{birth date and age2|2015|1|1|1993|11|16}}}}
{{Cycling squad rider|name=[[Клас Лодевик]]|nat=БЕЛ|birthdate={{birth date and age2|2015|1|1|1988|3|24}}}}
{{Cycling squad rider|name=[[Михаел Шер]]|nat=ШВА|birthdate={{birth date and age2|2015|1|1|1986|9|29}}}}
{{Cycling squad end}}
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==

Прегледник