Разлика помеѓу преработките на „Стандард и Пурс“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
|title=United States of America Long-Term Rating Lowered To 'AA+' On Political Risks And Rising Debt Burden; Outlook Negative
|publisher= Standard & Poor's |accessdate=August 5, 2011}}</ref>]]
 
== Наводи ==
{{наводи}}
34

уредувања

Прегледник