Прејди на содржината

Анегдота: Разлика помеѓу преработките

Одземени 67 бајти ,  пред 8 години
с
Отстрането уредувањето на 77.28.205.145 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 77.28.205.145 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''Анегдотата''' е мал хумористичен [[расказ]] во кој се раскажува за некоја смешна случка во животот на позната личност шо ве ебам да ви ебам матер на сите а
 
{{Лит-никулец}}