Прејди на содржината

Анегдота: Разлика помеѓу преработките

Додадени 67 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
Нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
'''Анегдотата''' е мал хумористичен [[расказ]] во кој се раскажува за некоја смешна случка во животот на позната личност шо ве ебам да ви ебам матер на сите а
 
{{Лит-никулец}}
 
Анонимен корисник