Разлика помеѓу преработките на „.sc“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2.526 бајти ,  пред 6 години
Создадена страница со: {{Infobox Top level domain| name=.sc| background=#CCF| image=.sc|240px| introduced=1997| type=Највисок државен до...
(Создадена страница со: {{Infobox Top level domain| name=.sc| background=#CCF| image=.sc|240px| introduced=1997| type=Највисок државен до...)
(нема разлика)

Прегледник