Михришах султан: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 37 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2999351 (translate me))
Нема опис на уредувањето
{{Infobox person
|name = Михришах султан
| image = ApartmentsMihrişah Valide Sultan Topkapi March 2008pano.jpg
| image_size =
| caption =
[[Категорија:Починати во Отомански Константинопол]]
[[Категорија:Отоманци од 18 век]]
[[Категорија:Отомански Грузијци]]

Прегледник